Grazyna-o-Grazynie

 

TRENER

Będąc właścicielem firmy konsultingowo-doradczej AS-QUAL regularnie przeprowadza wykłady i szkolenia. Polegają one na wdrażaniu systemów jakości i ich późniejszym doskonaleniu. Posiada referencje od wielu zadowolonych firm i instytucji, które korzystały z jej usług aby rozwijać umiejętności swoje i swoich pracowników.

 

SPECJALISTA

Od 20 lat posiada uprawnienia auditora jakości normy ISO 9001, auditora środowiskowego, a także auditora BHP. Nieustannie zbiera doświadczenie jako referent, konsultant, pełnomocnik i doradca. Ma bogate doświadczenie zawodowe w projektowaniu, wdrażaniu i doskonaleniu systemów zarządzania. Jest ekspertem Polskiej Nagrody Jakości oraz członkiem Komitetu Technicznego działającego przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym (PKN).

 

WYKŁADOWCA

Od lat związana z Politechniką Warszawską i Akademią Leona Koźmińskiego, na których prowadzi wykłady dotyczące auditów i zarządzania jakością. Wykłada też w Polskim Stowarzyszeniu Jakości Zarządzania. Prowadzi również działalność dydaktyczną na terenie całej Polski, regularnie uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i innych wydarzeniach. Z jej wiedzy korzystają studenci i właściciele firm. W 2014 roku otworzyła swój przewód doktorski.

 

 

Skontaktuj się z nami

+48 602 722 074

 

biuro@as-qual.pl

 

 

AS-QUAL,  ul. Spacerowa 2, 05-505 Nowy Prażmów

 

 

As-Qual.pl - wszystkie prawa zastrzeżone

Zamknij

Ta witryna używa plików cookies do poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.

"